Millbrook - VÝJIMEČNÁ KVALITA BRITSKÉ RUČNÍ PRÁCE

Postele Millbrook jsou vyráběny z těch nejlepších přírodních materiálů, jedná se o ruční práci té nejvyšší kvality. Vaše postel by měla být považována za investici, která vám vydrží mnoho let. Životnost postele závisí také na tom, jak s ní budete zacházet a na péči, kterou jí věnujete. Následováním techto bodů si zajistíte maximální komfort a požitek ze zdravého spánku.

Vaše nová postel

Na první pohled se vám nová postel může zdát zvláštní, vždy totiž trvá pár dní, než si na novou postel zvyknete. Vaše stará postel měla už pravděpodobně nejlepší léta za sebou. V nové posteli si vaše tělo rychle zvykne na vysokou úroveň pohodlí a postupně si všimnete i mnoho výhod, které vám přinese hlubší a zdravější spánek.

Minimalizace sedání/slehání výplně

Naše výplně jsou bohatě vrstveny, tudíž jsou otisky těla v matraci způsobené tělesnou hmotností a kompresí výplně naprosto normální. Sedání výplně může být minimalizováno pravidelným otáčením matrace. Postel je ručně vyráběná, tudíž je každý kus originál. Díky těmto vlastnostem je možné očekávat mírné rozdíly ve standardní velikosti. U vysoké kvality výplní a množství materiálu, které používáme, jako například hedvábí, vlna a kašmír, může z důvodu přirozené jemnosti dojít k určité migraci vláken náplně na povrch matrace. Pokud se tak stane, vlákna lehce odstraňte, matraci nikdy nevysávejte.

Pravidelné otáčení matrace

Velice důležité je pravidelně matraci otáčet. Podpoří se tím tak rovnoměrné sedání náplně a prodlouží se také životnost. Doporučujeme, abyste matraci první čtyři měsíce otáčeli každý týden jak zleva doprava, tak i směrem od noh k hlavě a naopak. Po uplynutí prvních čtyř měsíců stačí matraci otočit jednou za měsíc, opět střídat směry. Matraci nikdy neotáčejte sami.

Dovolte matrací aby dýchala

Naše těla vyprodukují asi půl litru vlhkosti za noc. Je tedy důležité nechat postel dýchat, aby se tato vlhkost mohla z matrace dostat ven. Jednoduché odstranění lůžkovin po ránu dovolí matraci odvětrávat.

Chraňte svoji matrací

Doporučujeme chránit matraci vhodným krytem z přírodních materiálů. Ten bude povrch vaší matrace bránit před kontaktem s vlhkostí a rizikem znečištění. Kryt na matraci bude také udržovat matraci v perfektním stavu dlouhá léta.

Matrací neohýbejte a nerolujte

Vyhněte se jakémukoliv zbytečnému rolování nebo ohýbání matrace. Mohlo by dojít k poškození pružinových jednotek, a tudíž k propadnutí záruky.

Vyhňete se užívání pracích prostředků a vysavačů

Nedoporučujeme používání pracích prostředků nebo jiných chemických čističů k čištění matrací. Tyto prostředky mohou látku vybělit/odbarvit nebo způsobit její rozpad. Matraci nevysávejte, mohlo by to poškodit její bohatou náplň.

Vycňete se zatěžování úložných prostor

Úložný prostory jsou navrženy pouze pro lehčí položky. Nadměrnou zátěží by mohlo dojít k poškození pojezdů a poté k ucpání zásuvek.

Galerie
Nejlepší postele Millbrook
Nejlepší postele Millbrook
Nejlepší postele Millbrook
Nejlepší postele Millbrook
Nejlepší postele Millbrook
Nejlepší postele Millbrook
Nejlepší postele Millbrook
Nejlepší postele Millbrook
Nejlepší postele Millbrook